Oferta

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej oferuje bogate zaplecze gwarantujące kompleksowość świadczonych usług. Zapewniamy bazę dydaktyczną, noclegową, wyżywienie oraz profesjonalną oprawę organizowanych przedsięwzięć.

Urozmaicony teren rekreacyjny pozwala na różne formy aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy: siłownię, SPA, ośrodek jeździecki z krytą ujeżdżalnią, park linowy oraz poligon paintballowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego ośrodka, przygotowaną z myślą o Gościach indywidualnych oraz firmach szukających miejsca na organizację spotkań. Gwarantujemy, że nasz doświadczony i rzetelny zespół organizatorów i menadżerów stanie na wysokości zadania, realizując najbardziej kreatywne pomysły naszych klientów.

 

centrum zooterapii

CENTRUM ZOOTERAPII

Pacjentom Centrum Zooterapii oferujemy Ośrodek Jeździecki z nowocześnie wyposażoną salą do zooterapii i fizjoterapii, krytą ujeżdżalnię pozwalającą na prowadzenie terapii o każdej porze roku oraz odkrytą ujeżdżalnię.

taberna pod sosnami

TABERNA POD SOSNAMI

Klimatyczna, urządzona w stylu staropolskim karczma wykonana w całości z drewnianych bali. Dogodna lokalizacja zapewnia spokój i komfort.

NOCLEGI KIELNAROWA

NOCLEGI

Wygodne pokoje hotelowe wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, dostęp do Internetu oraz TV.

REH-MEDIQ

REH-MEDIQ

Świadczy usługi w zakresie rehabilitacji medycznej. Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę pod okiem fachowców.