zgrupowania i obozy sportowe

Już od kilku lat Centrum Turystyki i Rekreacji specjalizuje się w organizacji zgrupowań sportowych, czemu sprzyja nowoczesna infrastruktura, m.in. hala sportowa, siłownia oraz sauna.

Dodatkowo przy hali ulokowane są boiska i korty zewnętrzne oraz boisko do siatkówki plażowej, pozwalające odprężyć się w przerwie pomiędzy wyczerpującymi treningami.

Do dyspozycji naszych Gości są również liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, które kilometrami ciągną się przez zielone, pagórkowate tereny. Ich wykorzystanie pozwala zoptymalizować trening w obrębie każdej dyscypliny sportowej.


ODNOWA BIOLOGICZNA I PROFILAKTYKA

Codziennie przekonujemy się, jak istotną częścią sportu na wysokim poziomie jest odnowa biologiczna i profilaktyka. W ramach Strefy Relaksu proponujemy zabiegi odnowy biologicznej oparte o środowisko wodne, a w trosce o regenerację i relaks − bogatą gamę specjalistycznych zabiegów i masaży.

Wykwalifikowany personel Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym REH-MEDIQ przy użyciu specjalistycznego sprzętu fizjoterapeutycznego zadba o odpowiednie wsparcie procesów regeneracyjnych organizmu.

Dla klubów sportowych przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy oraz korzystne pakiety zabiegowe, pozwalające jeszcze lepiej wykorzystać czas przeznaczony na budowanie formy w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej.


WSPÓŁPRACA
Dzięki licznym kontaktom z zaprzyjaźnionymi klubami sportowymi na Podkarpaciu jesteśmy w stanie pomóc w organizacji sparingów oraz meczów międzyklubowych.

 

WYŻYWIENIE
Zdajemy sobie sprawę jak ważna w budowaniu formy sportowej jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego też rodzaj posiłków oraz pory ich podawania ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Rozumiemy, że specjalne życzenia dotyczące diety to w sporcie wyczynowym często niezbędny wymóg w drodze do sukcesu.

 

ZAPLECZE EDUKACYJNE
Zgrupowanie to nie tylko wysiłek fizyczny, to często konieczność zorganizowania prelekcji, wykładu lub  spotkania, w celu omówienia postępów w treningu. W CTiR posiadamy nowoczesną, bogato wyposażoną bazę dydaktyczną z bieżącym dostępem do sieci wi-fi oraz wszelkimi udogodnieniami multimedialnymi.
 

 

 

taberna pod sosnami

TABERNA POD SOSNAMI

Klimatyczna, urządzona w stylu staropolskim karczma wykonana w całości z drewnianych bali. Dogodna lokalizacja zapewnia spokój i komfort.

NOCLEGI KIELNAROWA

NOCLEGI

Wygodne pokoje hotelowe wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, dostęp do Internetu oraz TV.

REH-MEDIQ

REH-MEDIQ

Świadczy usługi w zakresie rehabilitacji medycznej. Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę pod okiem fachowców.