strzelnica multimedialna - sportowa okolica Rzeszów

Trening strzelecki odbywa się przy użyciu imitacji broni krótkiej (Glock 9 mm i Walther P-99) oraz długiej (AK-47 oraz G-36). Początkujący mogą korzystać z urządzenia z widocznym laserem, który ułatwi podstawowy trening. Bardziej doświadczeni mogą spróbować swoich sił wybierając broń o niewidocznym laserze oraz imitacji odrzutu, co upodabnia warunki strzelania do rzeczywistych.

Dlaczego warto?

  • Bezpieczeństwo − korzystanie ze strzelnicy multimedialnej nie powoduje uszkodzenia słuchu, nie wymaga używania nauszników; jest bezpieczne dla wzroku.
  • Wrażenie warunków polowych − różnorodność aranżacji pomieszczenia oraz stanowiska strzeleckie do pozycji klęczącej i leżącej, osłonięte workami z piaskami, tworzą klimat tradycyjnej strzelnicy, a multimedialny charakter strzelnicy pozwala na o wiele więcej.
  • Nasze doświadczenie − kursy prowadzą instruktorzy z  doświadczeniem w szkoleniach z bronią oraz szkoleniach praktycznych, bojowych.
  • Twoje doświadczenie − praktyka na strzelnicy multimedialnej będzie dobrym przygotowaniem do strzelania amunicją ostrą, umożliwi zdobycie niezbędnej wiedzy i wyrobienia koniecznych nawyków przy obsłudze broni (wyciągany magazynek, imitacja przeładowania).
  • Przewaga nad strzelnicą tradycyjną − czujniki ruchu i trzy ekrany pozwalają na tzw. strzelanie sytuacyjne wymagające od strzelca szybkiej reakcji oraz przemieszczania się przy utrzymaniu precyzji strzału.
  • Niższe koszty w stosunku z tradycyjną strzelnicą.

 

Kurs strzelecki (składający się z trzech części zasadniczych oraz opcjonalnej czwartej)

Część pierwsza (2h)

Teoretyczne wprowadzenie do kursu, omówienie warunków bezpieczeństwa i zasad korzystania z różnego typu strzelnic oraz obsługi broni na nich wykorzystywanych.

Część druga (12h)

strzelanie na strzelnicy multimedialnej "Snajper" z wykorzystaniem broni długiej i krótkiej. Część ta pozwoli na trening ze strzelania precyzyjnego z „nauką celowania" ale też strzelanie w tzw. "sytuacjach zakładniczych", gdy nie tylko czas będzie bardzo ograniczony, ale też zagrożone życie zakładnika. Będzie też trening strzelecki w którym ważne jest nie tylko samo strzelanie ale też przemieszczanie się tak aby znaleźć cel i aby wypracować sobie możliwość oddania "czystego" strzału.

Część trzecia (6h)

Strzelanie z wykorzystaniem broni długiej ASG pozwoli na naukę i praktykę różnych postaw strzeleckich, celowania i strzelania z przemieszczeniem się.

Część czwarta (opcja)

szkolenie z wykorzystaniem broni i amunicji "ostrej" może być realizowana opcjonalnie przy naszym udziale lub indywidualnie we własnym zakresie. Na strzelnicy takiej można sprawdzić poprawę swoich umiejętności strzeleckich.

 

Rezerwacja:

+48 17 866 14 99

+ 48 602 582 711

kielnarowa@wsiz.rzeszow.pl 

 

strzelnica multimedialna, Rzeszów, Kielnarowa, podkarpackie
strzelnica multimedialna, Rzeszów, Kielnarowa, podkarpackie
strzelnica multimedialna, Rzeszów, Kielnarowa, podkarpackie

centrum zooterapii

CENTRUM ZOOTERAPII

Pacjentom Centrum Zooterapii oferujemy Ośrodek Jeździecki z nowocześnie wyposażoną salą do zooterapii i fizjoterapii, krytą ujeżdżalnię pozwalającą na prowadzenie terapii o każdej porze roku oraz odkrytą ujeżdżalnię.

taberna pod sosnami

TABERNA POD SOSNAMI

Klimatyczna, urządzona w stylu staropolskim karczma wykonana w całości z drewnianych bali. Dogodna lokalizacja zapewnia spokój i komfort.

NOCLEGI KIELNAROWA

NOCLEGI

Wygodne pokoje hotelowe wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, dostęp do Internetu oraz TV.

REH-MEDIQ

REH-MEDIQ

Świadczy usługi w zakresie rehabilitacji medycznej. Pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę pod okiem fachowców.